קדמת ביאליק

בתיכנון
פריסייל

תוכנית ק/428

עיר

קריית ביאליק

סטטוס תיכנוני

קרקע בתהליכי תכנון, אינה זמינה לבניה

משך הפרויקט משוער

7 שנים

רווח שנתי משוער

15%-20%

מלאו את הפרטים וקבלו מידע מקיף על הפרויקט:


  ניווט מהיר

  מדוע להשקיע דווקא בקדמת ביאליק תוכנית ק428 ?

  בעיר קריית ביאליק בימים אלה מדינת ישראל יחד עם וועדות שונות העוסקות בנושא, עובדות במרץ רב על חיזוק המערך של התשתיות באזורי הפריפריה ובהקטנה של זמן הנסיעה לנוסעים למרכז הארץ. איך הדבר בא לידי ביטוי? בצורה יצירתית ומגוונת, בכל דרך אפשרית בה ניתן יהיה להקל על תושבי הצפון את הגישה למרכז. תוכלו לזהות את התהליך המשמעותי הזה בכמה תחומים: סלילה של כבישים חדשים, תשתיות ורכבות להסעת המונים שמטרתן לאפשר למרחק בין צפון המדינה למרכזה להיות “קצר” יותר. התהליך האדיר שמתחולל בפריפריה יחד עם העובדה שמחירי השכירות והוצאות המגורים באזור קדמת ביאליק נמוכות באופן משמעותי מהמרכז – הופכים את אזור הצפון לאטרקטיבי במיוחד.

  במתחם ההשקעה שלנו אנרג’י פארק חדרה (מתחם לוהט) מתרחשת פעילות זהה, אנו ממליצים בחום על קריאת >> תוכנית חד 1300

  קדמת ביאליק וצמיחת הפריפריות – איזה פרויקט מתבשל בקדמת ביאליק?

  תהליך העומק שמדינת ישראל מכוונת להעביר את הפריפריות לא רק נועד “לקצר” את המרחק בין הפריפריות למרכז, אלא גם לצמצם את הפער בכל מה שקשור למחירי הנדל”ן. אחת הדוגמאות היותר טובות לכך היא, הפרויקט היוקרתי קדמת ביאליק. עבור מי שלא יודע, קדמת ביאליק זו עיר השוכנת במחוז חיפה והיא למעשה אחת הערים המרכזיות שמרכיבות את איזור הקריות. בקרבת העיר קדמת ביאליק תוכלו למצוא את ‘מחלף סומך’ שבשנת 2019 זכה להיפתח כמקטע חדש השייך לכביש 6. כמו כן, תוכלו למצוא את כביש 22 – כביש עוקף קריות, רכבת ישראל ואף את “הקריון” – מתחם ענק שכולל מרכז קניות גדול שמשמש כמרכז מסחרי חשוב ועמוד תווך לתושבי האזור כולו.

  אזור בדוגמתו של ‘קדמת ביאליק’ מהווה דוגמא מצוינת למה שאנחנו מחפשים עבור המשקיעים שלנו. אזור כזה המיועד לבנייה, נתמך על ידי תשתיות נוחות, מכיל מרכזי בילוי ופנאי – מהווה פנינה נדל”נית באזור עם פוטנציאל השקעה אדיר. מי שמזהה את התהליך שמתרחש בקדמת העיר לא יכול שלא להיזכר במה שכבר קרה והצליח בערים אחרות, כדוגמת: רחובות, חדרה ועפולה. המשקיעים שיבינו את גדול הפוטנציאל שקיים במתחם קדמת ביאליק, וכן יפנימו את העובדה שמדובר כאן על פרויקט בעל אפשרות תשואה גבוה מאוד – יזכו לקצור רווחים יפים וליהנות מהצלחתו של המתחם.

  קצת על מתחם קדמת ביאליק:

  הקרקע המדוברת שוכנת במתחם 3 הנמצא באזור בעיר קריית ביאליק. יש לציין שהמתחם כבר מחזיק בתב”ע – תוכנית בניין עיר שקיבלה אישור, ונכון להיום ממתינים לקבלת אישור עבור תוכנית המתאר הרחבה של העיר, זאת בשביל שניתן יהיה להכין תוכניות מפורטות עבור המתחם. קרקע המתחם היא צמודת דופן לבנייה, מזרחה לעיר, וכן צמודה לכביש 22 – כביש עוקף קריות. הקרקע שוכנת בסמיכות לשכונת “גבעת הרקפות” וק”מ אווירי מהמרכז המסחרי הנקרא “קיריון” – אחד המתחמים החשובים ביותר באזור. כמו כן, המגרש נמצא בצמוד לשכונה שבנויה ממערב – שכונת הפרפר.

  כאמור, הייעוד של הקרקע הוא כמובן למגורים, בגין תוכנית המתאר למתחם ק\428. המתחם היוקרתי הזה צפוי להכיל כ-4,711 יח”ד; 70,000 מ”ר של שטחי מסחר ומשרדי תעסוקה; וכל זה מלבד השטחים הפתוחים והמבנים הציבוריים שעומדים לטובת הציבור.

  קדמת ביאליק – מהם הרווחים הצפויים?

  כמו במתחמים אחרים גם במתחם “קדמת ביאליק” חלה השיטה של “המספרים הקטנים”. מה הכוונה? משקיע חכם יודע לזהות פרויקטים בעלי פוטנציאל רווחי גבוה עוד כשהפרויקט בתחילתו. ככל שהפרויקט נמצא בשלב מוקדם יותר, כידוע, כך מחירו נמוך יותר. כך ניתן לקבל מצב בו באמצעות תקציב השקעה קטן ניתן להשיג הזדמנות נדל”נית ייחודית ורווחית ביותר. השקעות מהסוג הזה, שמתנהלות בצורה חכמה ויסודית, יכול להכפיל את הרווחים שלהם ולגדול בצורה משמעותית ומהירה הרבה יותר ממתחמים יקרים במרכז הארץ.

  ככל שתתקדמו עם הפרויקט שלכם כך מחיר הקרקע ילך ויגדל בצורה עקבית. נכון להיום, קרקעות פרטיות שמצליחות לקבל אישורים למגורים זוכות לביקוש אדיר, שעה שההיצע שלהן הולך וקטן. משקיעי נדל”ן שיבחרו לרכוש קרקע במתחמים הללו עשויים להרוויח תשואות גבוהות מאוד, ולפעמים להכפיל את מחיר ההשקעה הראשוני אותו הם שילמו במאות אחוזים (!) כאשר הקרקע תבשיל לכדי בנייה ודירה ממשית. “איזהו חכם?” שאלו חכמי ישראל לפני שנים רבות, והשיבו: “הרואה את הנולד”. בתחום ההשקעות הדברים הללו ניכרים מאוד.

  *עודכן ב 30.07.2021

  ט.ל.ח והתמונות להמחשה בלבד לכל הפרויקטים. קרקע בתהליכי תכנון, אינה זמינה לבניה.

  מלאו את הפרטים וקבלו מידע מקיף על הפרויקט:


   פרויקטים נוספים:

   פרויקט טוסקנה

   תוכנית חפ' 2000

   פארק עסקים מת”מ 2

   תוכנית חפ' 1704 ג'

   מכירה מוקדמת

   אבן יהודה

   מספר תוכנית 457-0497610

   מכירה מוקדמת

   ICON מתחם התחנה בנימינה

   תוכנית 353-0581801, מתחם 10

   מכירה מוקדמת

   אנרג’י פארק חדרה

   תוכנית חד\1300, מגרש 1002

   מאושר מתארית
   פריסייל

   קדמת ביאליק

   תוכנית ק/428

   בתיכנון
   פריסייל