קדמת ביאליק

בתיכנון
יחידות אחרונות

תוכנית ק/428

עיר

קריית ביאליק

סטטוס תיכנוני

בתיכנון

משך הפרויקט משוער

7 שנים

רווח שנתי משוער

15%-20%

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

מדוע להשקיע דווקא בפרוייקט קדמת ביאליק תוכנית ק/428?

קריית ביאליק היא עיר במחוז חיפה ואחת הערים המרכיבות את אזור הקריות. בימים אלו שוקדת המדינה והוועדות השונות על חיזוק מערך התשתיות בפריפריה והקטנת זמן הנסיעה לכיוון המרכז.

כבישים חדשים, רכבות ותשתיות להסעת המונים מקצרות את "המרחק" מצפון המדינה אל המרכז ובשילוב עם מחירי שכירות והוצאות מגורים נמוכות יותר, הופכות את הצפון לאלטרנטיבת מגורים אטרקטיבית ביותר.

בהתאם לאטרקטיביות הגוברת כך גם מצטמצם פער מחירי הנדל"ן בין הפריפריה למרכז. 

בקרבת העיר ממוקם מחלף סומך אשר בשנת 2019 נפתח כמקטע חדש של כביש 6, (עם פתיחת המקטע החדש אפשר לנסוע בכביש 5 במשך 188 ק"מ מבאר שבע ועד לצומת סומך ללא רמזורים), כביש עוקף קריות (כביש 22), רכבת ישראל וכן הקיריון המהווה את עמוד התווך המסחרי של אזור הקריות כולו.

אזורים כדוגמת קדמת ביאליק- אשר מיועדים לבניה, ונתמכים ע"י תשתיות, מרכזי פנאי ובילוי, הם בדיוק מה שאנו מחפשים עבורנו ועבור משקיעינו, שכן, תהליך התפתחות זהה של העיר, עברו גם הערים – עפולה, רחובות וחדרה, והחלטתנו להקים שם את המתחמים שבהם השקענו, הוכיחה את עצמה כנכונה. 

אלו אשר יבינו את הפוטנציאל, ויפנימו את שיטת המספרים הקטנים, המתייחסת להשקעות בתקציב נמוך אשר קופצות משמעותית בערכן, יזכו ליהנות מהצלחת ההשקעה במתחם ולקצור רווחים נאים.

 

קצת על מתחם קדמת ביאליק ק/428

הקרקע ממוקמת במתחם "קדמת ביאליק" (מתחם 3) תוכנית ק/428. 

למתחם קיימת תכנית בניין עיר (תב"ע) מאושרת, וכיום אנו ממתינים לאישור תכנית המתאר של העיר, שלאחריו יוכנו תוכניות מפורטות למתחם. 

הקרקע צמודה לכביש עוקף קריות (כביש 22), סמוכה לשכונת גבעת הרקפות, ומצויה במרחק של קילומטר אווירי מהקיריון שבו מתקיימת פעילות עסקית עניפה, המהווה מוקד מסחרי של כל אזור הקריות. 

המתחם צפוי לכלול כ – 4,711 יחידות דיור המשתרעים על פני שטח של 70,000 מ"ר, לרבות שטחי מסחר ומשרדים וכן שטחים פתוחים ומבנים ציבוריים המיועדעם לרווחת הציבור.

 

הרווחים הצפויים במתחם קדמת ביאליק ק/428

גם במתחם זה, מתחם קדמת ביאליק, חלה השיטה, כפי שאנו נוהגים לכנותה "שיטת המספרים הקטנים". דהיינו- מתחם שניתן להשקיע בו בתקציב מצומצם, כמעין מתחם זה, תוך רכישת קרקע אשר עתידה להקנות לרוכשים זכות לדירת מגורים במחיר מצחיק. כול זה בתוכנית ק/428.

הזדמנויות השקעה מעין אלו, הן המעניינות והרווחיות ביותר. השקעות אלו נוטות להכפיל את עצמן ולגדול באופן משמעותי מהיר יותר מאשר מתחמים יקרים באופן יחסי במרכז הארץ.

ככל שההליך התכנוני מתקדם, מחירי הקרקעות גדלים באופן עקבי. קרקעות פרטיות אשר מאושרות למגורים הן מצרך מבוקש שההיצע שלו רק הולך ומצטמצם כאשר הביקוש רק הולך וגובר. משקיעים אשר ישתתפו בהשקעה במתחמים מסוג זה, צפויים ליהנות מרווחים של מאות אחוזים בעת הפיכת הקרקע זמינה לבנייה ובעת הגעה לשלב שבו ניתן יהא להחזיק בדירה. מי שידע לראות את הנולד ולזהות הזדמנויות הוא זה שירוויח.

 

 

ט.ל.ח והתמונות להמחשה בלבד לכל הפרויקטים. הקרקע אינה זמינה לבנייה

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

פרויקטים נוספים:

אנרג'י פארק חדרה

תוכנית חד\1300, מגרש 1002

לקראת קבלת היתר
מכירה מוקדמת

פארק הייטק אשדוד

מגרש 003F

לקראת קבלת היתר
שווק בהצלחה

חדרה רובע הים

תוכנית חד\2020

בתיכנון
יחידות אחרונות

קדמת ביאליק

תוכנית ק/428

בתיכנון
יחידות אחרונות

יצירת קשר מהירה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמך קשר בהקדם

חייגו עכשיו:

דילוג לתוכן