פארק הייטק אשדוד

לקראת קבלת היתר
שווק בהצלחה

מגרש 003F

עיר

אשדוד

סטטוס תיכנוני

לקראת קבלת היתר

משך הפרויקט משוער

4 שנים

רווח שנתי משוער

25%-30%

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

למה להשקיע דווקא בפארק הייטק אשדוד?

לאחר שמספר בלתי מבוטל של פרויקטי נדל"ן העונים להגדרה – "פארק ההייטק", הוכיחו את עצמם כמוצלחים ורווחיים (הן עבור המשקיעים, והן עבור דיירי המקום), הטרנד הכי חם בעולם הנדל"ן- פארק הייטק, מגיע גם לאשדוד! פארק הייטק אשדוד הינו אזור המשרדים החדש של עיר הנמל אשדוד עתיד להפוך למרכז ההייטק הגדול של אזור הדרום, ובכך, יהא זה מוקד משיכה עבור תושבי האזור כולו. 

להלן, דגשים חשובים אודות פרוייקט icon מן ההיבט התכנוני/ לוגיסטי:

  • שטחו של  פארק ההייטק אשדוד הינו 133 דונם שעל פניהם הוא עתיד להשתרע.
  • סוג הנדל"ן המתוכנן להיבנות במסגרת פרוייקט icon הינו בדגש על שטחי מסחר לצד מבני היי-טק ותעשייה עתירת ידע. 
  • האכלוס הצפוי של פרוייקט icon עומד על כ- 20,000 עובדים בסביבת הפארק.
  • מבחינת המיקום- פארק ההייטק ימוקם ברובע המרכזי של אשדוד, בסמוך לתחנת הרכבת, למרכז הקניות BIG FASHION, לבי”ח אסותא, למכללת SCE (סמי שמעון) המיועדת ומחלף עד הלום. 

 

מנסיוננו רב השנים בתחום, הכולל מספר רב של פרויקטי נדל"ן מסחרי אשר נחלו הצלחה, הרי שלהשקפתנו ישנם מספר יתרונות אשר נובעים מנתוני פרויקט icon שציינו לעיל. ראשית, העובדה שפרויקט icon ממוקם בצמוד למוקדי הפעילות של העיר, תורמת עשרות מונים לאטרקטיביות שלו. שנית, קרבתו של פארק ההייטק לנמל אשדוד- שהינו הנמל הגדול בישראל, צפויה למשוך חברות העוסקות ביבוא ויצוא סחורות, שיבקשו להתמקם קרוב לנמל ולהשכיר משרדים באזור. שלישית- האכלוס הצפוי של כ- 20,000 עובדים בסביבת פארק ההייטק, גם הוא צפוי להעלות את גובה הביקושים להשכרת משרדים. 

מדוע כדאי להשקיע בפרויקט נדל"ן מסחרי בפארק הייטק אשדוד?

ישנם מספר יתרונות מהותיים לפרויקט icon בפארק ההייטק שבאשדוד, אשר מגבירים את כדאיות ההשקעה בו; מושכלות יסוד בעולם הנדל"ן (ובפרט כאשר מדובר בנדל"ן מסחרי) כי מיקום הנכס והנגישות אליו מהווים פרמטר שהוא בבחינת "אבן יסוד".

במקרה שלנו- מבנה הפרויקט עתיד להיבנות במרחק של דקות הליכה ספורות מתחנת הרכבת אשדוד, ובכך, יאפשר גישה נוחה לעובדים ולמבקריהם. 

זאת ועוד, פרויקט icon מיועד להיבנות בקירבה משמעותית לצירי תנועה מרכזיים כגון כביש 4, צומת עד הלום ומסוף התחבורה הציבורית החדש  REWAY- היתרונות הגיאוגרפיים הללו אינם תוצאה של "יד המקרה", אלא תוכננו לאחר השקעת מחשבה רבה על יצירת נגישות של מתחם פארק ההייטק, עבור עובדי המתחם העתידיים ולרבות המבקרים, לכשיבקשו אלו להגיע לאזור בקלות וללא סרבול.

כך שלא צריך להיות "גאון גדול" כדי להיווכח שמדובר בהזדמנות נדירה וחד פעמית להשקעה בפרויקט בקנה מידה רחב שלא נבנה כמותו בארץ לפני כן (כל שכן כשהמחירים הם אטרקטיביים במיוחד), לדוגמה: משרד שגודלו 100 מ"ר ניתן לרכוש בסכום כספי בשווי עלותו של משרד בגודל שהינו כמעט כפול.  על כן, מקום בו התשואות נשוא פרויקט icon עתידות להיות גבוהות במיוחד- הרי שזו הזדמנות משמעותית עבור מי שמבין בנדל"ן.

השקעה בפרויקט ICON בעיר אשדוד – למה דווקא באשדוד?

חרף השתייכותה הגיאוגרפי של אשדוד לאזור הדרום בארץ, הרי שעיר זו עודנה מצויה במרחק לא רב לכלל היישובים הממוקמים במרכז הארץ (מבחינת זמני הנסיעה וההגעה), לרבות אזור השפלה. אשדוד הינה העיר החמישית בגודלה בישראל ונכון להיום, מתגוררים בה כרבע מיליון תושבים בקירוב. 

אף על פי שאשדוד מכילה תושבים רבים וכן עסקים רבים המתנהלים בה , היא אינה כוללת שטחי משרדים ובנייני מסחר אשר מספקים מענה הולם לפעילות העסקית שמתקיימת בעיר. רבים מתושבי העיר מוצאים את עצמם נוסעים מדי יום לעבודה אשר מצויה בערים אחרות, לעיתים אף ערים מרוחקות. אשר על כן, הקמתו של פרויקט אשר עתיד לרכז בתוכו פעילות מסחר עניפה בעיר אשדוד, מספק פיתרון עסקי לתושבי העיר והאזור, שבאמצעותו ההתפתחות העסקית והיזמות העצמאית של תושבי העיר תגדל פלאים.

 

קנייה והשקעה בפרויקט ICON שטרם נבנה – האם זה נכון?

רכישת נדל"ן שטרם הסתיימה בנייתו זהו מהלך שמשקיעים לעיתים תוהים על קנקנו. לרוב מדובר בהחלטה כלכלית חכמה, משום שאל מול הסיכונים המעטים שקיימים ישנם המון יתרונות. היתרון הבולט ביותר הינה העובדה כי קניית שטח או נכס במסגרת פרויקט שלא נסתיימה בנייתו (או טרם הותחלה) מאפשרת למשקיע לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים. פעמים רבות אנשים מופתעים מגובה המחיר שמוצע בעבור נכס מסוים לעומת המחיר שביקשו עבורו כשהוא היה  "על הנייר" בלבד. התכניות של פרויקט ICON  כבר קיימות ומפורטות לכל דורש, באמצעותן ניתן להתרשם ולקבל את כל המידע אודות הפרויקט שעתיד לקום.

צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף אודות פרויקט ICON בפארק העסקים והייטק באשדוד

 

ט.ל.ח והתמונות להמחשה בלבד לכל הפרויקטים. הקרקע אינה זמינה לבנייה

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

פרויקטים נוספים:

אנרג'י פארק חדרה

תוכנית חד\1300, מגרש 1002

לקראת קבלת היתר
מכירה מוקדמת

קדמת ביאליק

תוכנית ק/428

בתיכנון
יחידות אחרונות

חדרה רובע הים

תוכנית חד\2020

בתיכנון
יחידות אחרונות

פארק הייטק אשדוד

מגרש 003F

לקראת קבלת היתר
שווק בהצלחה

יצירת קשר מהירה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמך קשר בהקדם

חייגו עכשיו:

דילוג לתוכן