מתחם 531

בתיכנון
שווק בהצלחה

תוכנית הר/1202

עיר

הוד השרון

סטטוס תיכנוני

קרקע מאושרת מתארית, אינה זמינה לבניה

משך הפרויקט משוער

5 שנים

רווח שנתי משוער

15%-20%

מלאו את הפרטים וקבלו מידע מקיף על הפרויקט:


  ניווט מהיר

  כמה מילים על תוכנית הר/1202 במתחם 531:

  בימים אלה מתוכננים ומתבצעים ברחבי הארץ פרויקטים מספר רב של פרויקטים אטרקטיבים. אולם נראה שאחד הפרויקטים שמושכים את העין יותר מכולם הוא הפרויקט שמתבצע במתחם 531. פרויקט הר/1202 הוא בעצם פרויקט חדשני בהוד השרון שההתעניינות והביקוש שצפים סביבו מעוררים סקרנות אצל כל בעל ידע בסיסי בנדל”ן.

  הפרויקט מתפאר ביתרונות רבים ומטרתו לפתח את מרחבה האורבני של הוד השרון. למי שלא מכיר, הוד השרון מציעה לכלל תושביה מגוון רחב מאוד של פארקים מהגדולים בארץ, שטחים ירוקים, פינות נוי, מגרשי ואולמות ספורט, כיכרות תנועה חדשות ומעוצבות, כבישים רחבים לאורכו של כביש 531, ובקיצור – מה לא.

  אם הפתיחה הזו עוד לא העלתה אצלכם סקרנות, המשך המאמר ככל הנראה יעשה את זה.

   

  מתחם 531 – איכות חיים בלתי מתפשרת!

  כאמור, הוד השרון ידועה כאחת הערים הכפריות הגדולות ביותר בארץ, אם הגדולה שבהן, והיא זוכה לתואר “עיר בירוק”, שפירושו: עיר ששומרת על ערכי הנוף והטבע, ויחד עם זאת קצב הבנייה והפיתוח שלה גבוהים מאוד. הוד השרון זוהי עיר המשלבת בנייה עירונית וקהילתית באיכות מאוד גבוהה, זאת בשביל לשדרג בצורה ניכרת את איכות חיי התושבים שלה. שיפור מסוג זה הוכיח את עצמו כמעודד תושבים רבים להמשיך לגור בעיר לאורך זמן.

  מבחינת מיקום – תוכנית הר/1202 ממוקמת בחלק המזרחי של העיר. תכנית המתאר המפורטת זכתה לאישור כבר ביולי 2015, כך שנכון לעכשיו היא אחת התוכניות היותר מתקדמות. התוכנית ממוקמת צמוד לשכונה החדשה 1200, וכן לתחנת הרכבת שבעיר. מבחינת שטח – המתחם עליו חולשת התוכנית שם אותה לאחת התוכניות המבטיחות שעתידות לקום בארץ בשנים הקרובות. השטח מתפרס על 1,287 דונם הממוקמים באחד האזורים היותר מבוקשים בארץ. הסמיכות לתחנת רכבת ישראל ולכביש 531 הופכים את התוכנית לאטרקטיבית ביותר.

   

  למה תוכנית הר/1202 היא תוכנית כדאית להשקעה?

  כפי שציינו, הוד השרון איננה עיר שנמצאת בשלבי ההקמה והפיתוח שלה. לעיר קיים כבר מוניטין גדול והסגנון הכפרי יחד עם 50,000 התושבים שנמנים בתוכה הופכים אותה לאחת הערים האטרקטיביות ביותר מבחינה נדל”נית. הוד השרון מתאפיינת בכמות רבה של שטחים ירוקים מצד אחד, ומאידך – בפעילות בנייה ענפה מאוד. המודל הזה, המצליח לשלב בצורה מופלאה בין פסטורליות וטבעיות יחד עם המאפיינים העירוניים – הופך אותה למודל לחיקוי לערים רבות ברחבי הארץ. משנה לשנה מדד הצמיחה של העיר הולכים ומטפסים, כך שתוכנית הר/1202,  תכנית האב המרכזית, נמצא בחברה טובה.

   

  מה מתוכנן להיות במתחם 531 ובתכנית הר/1202?

  כפי ששמתם לב אחד המתחמים המדוברים בהוד השרון הוא מתחם 531. המתחם האדיר בגודלו עתיד להכיל כמות של כ-4,200 יחידות דיור, מלבד 250,000 מ”ר של שטחי משרד (תעסוקה), משרדים ושטחים ציבוריים שונים. מי שיזכה לגור בשכונה העתידית ייהנה מקרבה לתחנת הרכבת, קרבה לתשתיות, וכמובן – קרבה לצירי תחבורה ראשיים בדוגמת כביש 531. מתחמי הבנייה החדשים בעיר מציעים לכלל המשקיעים אפשרויות השקעה אטרקטיביות במיוחד וחדשות, בנוסף לעובדה שמדובר באחד האזורים המבוקשים ביותר בארץ, ובפרט באזור ערי המרכז והשרון.

   

  מהם הרווחים והיתרונות העיקריים במתחם 531 ובתוכנית הר/1202?

  קרבה לתשתיות. למי מאיתנו הנתון הזה לא חשוב במהלך היום יום? אז אחד הגורמים המשפיעים ביותר על קצב ההתקדמות של תוכנית הבנייה בתוכנית הר/1202 הוא הסמיכות לתשתיות. מתחמים שנמצאים בצמידות לתשתיות לרוב זוכים להתקדמות מהירה יותר ולקבל זכויות בנייה רבות יותר. מתחם 531 ותוכנית הר/1202 שוכנים באיזור שרווי בתשתיות, ששתיים חשובות שבהן הן: הסמיכות לכביש 531 החדיש, והסמיכות לתחנת הרכבת. התשתיות הללו צפויות להעלות את גובה מחירי הנדל”ן שבאזור, את ביקוש הלקוחות לזכייה בנכס בפרויקט, וכן את שלבי ההליך התכנוני. הגורמים הללו הופכים את ההשקעה במתחם הר/1202 להשקעה נבונה ומשתלמת.

   

  מתחם 531 ותוכנית הר/1202 זוכים לתמיכה מהעירייה

  תמיכה מהעירייה זה תמיד דבר טוב. אם אתם מחפשים עוד סיבה לביטחון ושקט נפשי שיביאו אתכם להשקיע במתחם החדש, הנה היא פרוסה לפניכם. המתחם האטרקטיבי 531 זוכה לכך שעיריית הוד השרון שמה לה למוקד לפתח את מוקדי התעסוקה והמסחר בעיר. לפי מקורות פנימיים, המדיניות שהובלה בשנים האחרונות שמה לה למוקד בנייה של דירות תוך אי פיתוח של מוקדי התעסוקה החדשים שנפתחו, מה שהוביל לכך שמרבית תושבי הוד השרון לא יכלו לעבוד בעיר, זאת בניגוד לתושבים ברעננה וכפר סבא.

  אולם כעת המצב שונה – העירייה שמה לה למוקד להאיץ את שלבי התוכנית, והיא כבר התחילה בשינוי התב”ע במקום ובעריכת טבלאות של איחוד וחלוקה למתחם. כשהתהליך הזה יושלם, בעלי הקרקעות במתחם יוכלו לדעת בדיוק מהן זכויותיהם – וכך גם לערוך צפי של רווחים עתידיים.

  לקריאה בהרחבה על תכנית העירייה >>

   

  ומה לגבי רמות הסיכון? האם יש סיכון גבוה בתוכנית הר/1202?

  כשמדברים על רמות סיכון בהשקעות נדל”ן, העיקרון הכללי אומר דבר כזה: ככל שמתחם נמצא יותר “בחיתוליו”, כלומר: בתהליך ראשוני ו”תכנוני”, כך התהליך זוקק יותר סיכונים. ומה לגבי תוכנית הר/1202? אז ככה, מתחם 531 ותוכנית הר/1202 כבר אושרו לבנייה ונכון להיום הם נמצאים בהליך תכנוני מאוד מתקדם, כך שניתן להבין שרמת הסיכון בהשקעה במתחם ירדה למינימלית.

  כאן המקום לציין יתרונות נוספים שקיימים במתחם 531 ובתוכנית הר/1202 – מדובר בקרקע פרטית, העירייה מקדמת את הקרקע, הקרקע נמצאת בסמיכות לשכונות מגורים וכלולה בתוך תוכנית המתאר העירונית. כל היתרונות הללו מציגים לנו מצג ברור – השקעה במתחם 531 ובתוכנית הר/1202 היא השקעה חכמה ביותר שתיתן לכם רווח ניכר על פני אפיקי ההשקעה השונים שקיימים היום.

   

  לסיכום:

  מתחם 531 – תוכנית הר/1202, ידוע כבר בקרב משקיעים רבים כאחד ממתחמי ההשקעה האטרקטיביים ביותר שיש היום לאזור השרון והמרכז להציע. הקרבה לתשתיות, לצירי תנועה מרכזיים בדוגמת כביש 531 וכביש 5, לתחנת הרכבת העירונית, התמיכה של העירייה בפרויקט ובמוקדי התעסוקה העירוניים – כל אלה יחד הופכים את הפרויקט לכדאי מאוד עבור משקיעים נבונים.

  לקריאה בהרחבה על תוכנית הר/1302, ובשמה מתחם “ציר החינוך” הקלק >>

  ט.ל.ח והתמונות להמחשה בלבד לכל הפרויקטים. קרקע מאושרת מתארית, אינה זמינה לבניה

  מלאו את הפרטים וקבלו מידע מקיף על הפרויקט:


   פרויקטים נוספים:

   פארק עסקים מת”מ 2

   תוכנית חפ' 1704 ג'

   מכירה מוקדמת

   אבן יהודה

   מספר תוכנית 457-0497610

   מכירה מוקדמת

   ICON מתחם התחנה בנימינה

   תוכנית 353-0581801, מתחם 10

   מכירה מוקדמת

   אנרג’י פארק חדרה

   תוכנית חד\1300, מגרש 1002

   מאושר מתארית
   פריסייל

   קדמת ביאליק

   תוכנית ק/428

   בתיכנון
   פריסייל

   תוכנית חדרה רובע הים – עיר ימים חדרה

   תוכנית חד\2020

   בתיכנון
   פריסייל