ספיר 21

בוצע ואוכלס
שווק בהצלחה

כס/80 | כפר סבא הירוקה

עיר

כפר סבא

סטטוס תיכנוני

אוכלס

משך הפרויקט משוער

5 שנים

רווח שנתי משוער

50%

מלאו את הפרטים וקבלו מידע מקיף על הפרויקט:


  ניווט מהיר

  לא כל יום קם לו פרויקט בניה בלב הטבע שנמצא ב… לב העיר! שכונת כפר סבא הירוקה עונה בדיוק לקונספט הזה, תוכנית כס/80 כוללת עירוניות וקידמה לצד טבע מרהיב ביופיו- שכונה עירונית אשר מאופיינת בצמחיה מרובה, פארקים רחבים, ובנייה ירוקה. אין מי שלא מתאהב.

  ספיר 21 תוכנית כס/80, כפר סבא הירוקה: למה אנחנו כל כך אוהבים ירוק בעיניים?

  הידעתם ששכונת כפ”ס הירוקה הוגדרה רשמית על ידי משרד הפנים כשכונה היחידה מבין כל “השכונות הירוקות” בישראל כ”ירוקה” באמת? זהו פרט חשוב במיוחד לאור העובדה שהחיבה שלנו ליופיו של הטבע מבוססת על סיבות רבות ומגוונות שרובנו ככל הנראה אפילו לא מודעים להן- מחקרים מגלים כי חשיפה לשטחים ירוקים בעיר הינה בעלת השלכות בריאותיות הנוגעות לריאות וללב. כמו כן, ישנן עדויות כי לסביבה ירוקה ישנה השפעה רבת עוצמה על התרוממות הנפש. זוהי רק אחת מיני סיבות רבות אשר הופכות את פרויקט רחוב ספיר 21 בלב שכונת כפר סבא הירוקה, לאחד ממקומות המגורים הנחשקים שיש היום למדינת ישראל להציע.

  כס/80: תעודת הזהות של שכונת כפר סבא הירוקה

  שכונת כפר סבא הירוקה ממוקמת בצפון מערב כפר סבא.  בשכונה מתגוררים כ-12,000 תושבים. אוכלוסיית כפר סבא הירוקה נחשבת לאוכלוסיה מעורבת אשר מאופיינת בקשת מכל הגילאים; משפחות צעירות, זוגות צעירים, וגם בני הגיל השלישי. הבנייה בשכונה מאופיינת ברובה בבנייה רוויה, של 5-12 קומות והיא מכילה מוסדות ציבוריים אשר נותנים מענה רחב לכלל הצרכים כגון: שצץ- גני ילדים, בתי ספר, מרכזים מסחריים, קניון הירוקה בכניסה לשכונה, סניפי קופות חולים ועוד…

  מבחינת תחבורה: השכונה צמודה למחלף כפר סבא, כביש 4, ומשם ניתן להגיע בקלות ובמהירות לכביש 5, דרך כביש 531 המחבר במהירות ובקלות לכביש 6. רכבת רעננה דרום ותחנת רכבת סוקולוב נמצאות כמספר דקות נסיעה בודדות מהשכונה. בנוסף, ממחלף כפר סבא יש תחבורה ציבורית סדירה לתל אביב, ערי המרכז והשרון, ירושלים ואזור הצפון.

  תעודת הזהות של פרויקט ספיר 21 | כס/80

  בשל החוסר בדירות של 3 חדרים זיהינו את הפוטנציאל והצורך בדירות קטנות בשכונה, בפרויקט רחוב ספיר 21  הוקמו 3 בניינים בני 38 דירות אשר רובן דירות 3 חדרים אשר באו לתת מענה על החוסר שנוצר. הפרויקט אוכלס ביולי 2020. מרבית המשקיעים אשר רכשו קרקע להשקעה בפרויקט זה, רכשו את הקרקע בשנת 2015. בתחילת הדרך שווי הקרקע עלות הקרקע הייתה 335,000 ₪ בלבד. משקיעים אשר זיהו את הפוטנציאל האדיר של השכונה בכלל והפרויקט בפרט עוד בראשית הדרך ורכשו דירות אשר לימים נבנו וגם אוכלסו נהנו מרווח של כ – 850,000 ₪  קיום שווי דירה בפרויקט עומד על כ – 1,980,000 ₪ מחיר המגלם רווח של 850,000 ₪ לשמקיע. רוווח של 253% בחמש וחצי שנים למשפחת המשקיעים של קבוצת בונים נדל”ן. כיום, שכירות ממוצעת בפרויקט הינה 5,000 ₪. למשקיעים שבחרו להשכיר את הדירה וליהנות מן התשואה במקום למכור, סכום זה מהווה תשואה של 5.3% ביחס להון העצמי, אשר כיום תשואה מדירה להשקעה עומד על כפחות מ 3%.

   

   

  ט.ל.ח והתמונות להמחשה בלבד לכל הפרויקטים. הפרויקט אוכלס

  מלאו את הפרטים וקבלו מידע מקיף על הפרויקט:


   פרויקטים נוספים:

   פרויקט טוסקנה

   תוכנית חפ' 2000

   פארק עסקים מת”מ 2

   תוכנית חפ' 1704 ג'

   מכירה מוקדמת

   אבן יהודה

   מספר תוכנית 457-0497610

   מכירה מוקדמת

   ICON מתחם התחנה בנימינה

   תוכנית 353-0581801, מתחם 10

   מכירה מוקדמת

   אנרג’י פארק חדרה

   תוכנית חד\1300, מגרש 1002

   מאושר מתארית
   פריסייל

   קדמת ביאליק

   תוכנית ק/428

   בתיכנון
   פריסייל