חדרה רובע הים

בתיכנון
יחידות אחרונות

תוכנית חד\2020

עיר

חדרה

סטטוס תיכנוני

תוכנית מתאר מאושרת, לפני הפקדת תוכנית מפורטת

משך הפרויקט משוער

4 שנים

רווח שנתי משוער

20%-25%

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

מדוע להשקיע דווקא בחדרה רובע הים תכנית חד\2020?

מפתח מרכזי לזיהוי עיר בעלת פוטנציאל טוב להשקעה, הוא כאשר אנשים ופעילות עסקית מתחילים לשכון בה, אחד ליד שני. וזה בדיוק מה שקורה בחדרה.

על סמך נתוני שנת 2017 של הלמ"ס דורגה חדרה כעיר החמישית בישראל בשיעור ההגירה החיובית אליה. וכשהביקוש עולה, גם הבנייה מתרחבת – לפי הלמ"ס, מאפריל 2018 עד מרץ 2019 עלה ב-42% מספר התחלות הבנייה בעיר ביחס לתקופה המקבילה בשנה הקודמת. כחלק מהתפתחות העיר ומנהירת האוכלוסייה החדשה, רובה במצב סוציו-אקונומי גבוה, הופכת חדרה בהדרגה למובילה אזורית בתחומי איכות החיים, החינוך והתעסוקה.

בשל היותה של חדרהציר תחבורה מרכזי, לאור מיקומה האסטרטגי שהינו בדיוק בין חיפה לתל אביב, וכן בשל רמות מחירי הנדל"ן הנמוכות בה כיום, אשר אינן משקפות את הפוטנציאל הטמון בה – עומדת חדרה כיום בפני מפנה עצום שבמסגרתו ינסוק ערך הנדל"ן שבה, ובמקביל היא צפויה להמשיך למשוך אליה אוכלוסייה חזקה ומשכילה מכל רחבי הארץ, ממש כפי שעשתה שכנתה נתניה.

קצת על מתחם חדרה רובע הים ועל תכנית חד\2020

פרויקט עיר ימים חדרה, או בשמו השני, חדרה רובע הים חד\2020 הוא פרויקט שכונת מגורים במערב חדרה, של כ – 10,000 יחידות דיור חדשות. בסמוך למתחם הפרויקט מתוכננים להיבנות טיילת חופית, פארק אזורי בהיקף של כ- 600 דונם וביתי מלון.

עיריית חדרה אישרה סכום של כ- 8 מיליון שקלים לפיתוח מתחם רובע הים במערב העיר, הממוקם מצפון לגבעת אולגה ועד נחל חדרה (מתחם המשתרע על פני כ-2,600 דונם). 

הסיבה למגמת הפיתוח של אזור מערב חדרה, היא כי נכון להיום, רצועת החוף בצפון מערב חדרה היא אחת מרצועת החוף המבוקשות לבניה בישראל.

השילוב של בניית נדל"ן מגורים, לצד בנייה של נדל"ן מסחרי באזור- הכולל מלונאות, טיילות ומסחר, עתיד להפוך את מערב חדרה לאחד האזורים האטרקטיביים בישראל – הן מבחינת איכות החיים של תושבי המקום, והן מבחינת הקרבה והנגישות לצירי התחבורה המרכזיים לכיוונים צפון / דרום הארץ.

רק כדי לסבר את האוזן- האדריכל טומי לייטרסדורף, שתכנן את מתחם נתניה עיר ימים (,פרויקט אשר נחל הצלחה עצומה), נבחר לתכנן את פרויקט רובע הים בחדרה.. 

להכות בברזל כשהוא חם, תוכנית חד\2020 תופסת תאוצה

רכישת קרקע להשקעה במתחם היום תביא לחסכון ניכר בעלויות הדירה ובהוצאות מס רכישה. הקרקע מופשרת בגין תכנית המתאר של חדרה חד\2020 ומיועדת לבנייה. הקרבה לים ולתשתיות משפיעה באופן ישיר על שווי הקרקעות במתחם. אם תשלבו את מאפייני המיקום של הקרקע בחדרה עם הסטטוס התכנוני המתקדם והקרבה לתשתיות תוכלו לראות בבירור כי קרקע להשקעה במתחם צפויה להניב רווחים גדולים ולהוות השקעה נבונה וחכמה.

ט.ל.ח והתמונות להמחשה בלבד לכל הפרויקטים. הקרקע אינה זמינה לבנייה

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

פרויקטים נוספים:

אנרג'י פארק חדרה

תוכנית חד\1300, מגרש 1002

לקראת קבלת היתר
מכירה מוקדמת

קדמת ביאליק

תוכנית ק/428

בתיכנון
יחידות אחרונות

חדרה רובע הים

תוכנית חד\2020

בתיכנון
יחידות אחרונות

פארק הייטק אשדוד

מגרש 003F

לקראת קבלת היתר
שווק בהצלחה

יצירת קשר מהירה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמך קשר בהקדם

חייגו עכשיו:

דילוג לתוכן