אנרג'י פארק חדרה

לקראת קבלת היתר
מכירה מוקדמת

תוכנית חד\1300, מגרש 1002

עיר

חדרה

סטטוס תיכנוני

לקראת היתר בנייה

משך הפרויקט משוער

4 שנים

רווח שנתי משוער

25%-30%

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

מפתח מרכזי לזיהוי עיר בעלת פוטנציאל טוב להשקעה, הוא כאשר אנשים ופעילות עסקית מתחילים לשכון בה, אחד ליד שני. וזה בדיוק מה שקורה בחדרה.

על סמך נתוני שנת 2017 של הלמ"ס דורגה חדרה כעיר החמישית בישראל בשיעור ההגירה החיובית אליה. וכשהביקוש עולה, מתרחבת גם הבנייה- לפי הלמ"ס, מאפריל 2018 עד מרץ 2019 עלה ב-42% מספר התחלות הבנייה בעיר ביחס לתקופה המקבילה בשנה הקודמת. כחלק מהתפתחות העיר ומנהירת האוכלוסייה החדשה, רובה במצב סוציו-אקונומי גבוה, הופכת חדרה בהדרגה למובילה אזורית בתחומי איכות החיים, החינוך והתעסוקה.

פרויקט אנרג'י פארק חדרה  חד/1300 הינו פרויקט הקמה של מרכזים מסחריים ובנייני משרדים של עד 24 קומות הממוקם בצמידות לתחנת הרכבת של חדרה, במערב העיר, מזרחית לכביש החוף. 

מתחם אנרג'י פארק חדרה הוא מתחם זמין לבניה, אשר יכלול 750,000 מ"ר, מתוכם 450,000 מ"ר לצורך מסחר ותעסוקה, שיכללו חנויות ומשרדים מפוארים בצמידות למסוף התחבורתי הגדול ביותר שבין חיפה לתל אביב, בו ישולבו מסופי אוטובוס, תחנת רכבת וחניונים ציבוריים כמו גם חניונים ציבוריים למשאיות.

אנרג'י פארק חדרה חד/1300 – מדוע עדיף לי להשקיע בפרויקט לעומת השקעה פרטית בנדל"ן בחדרה כמו בדירת מגורים למשל?

בסופו של יום, כלל ההשקעות בנדל"ן נמדדות ומוכיחות את עצמן כמשתלמות לפי פרמטר התשואה. שכן, מטרת ההשקעה בשורה התחתונה היא, יצירת תשואה חודשית/שנתית גבוהה, אשר מושגת לרוב באמצעות השכרת הנכס בו בחרתם להשקיע. 

מהבחינה הזו, ההזדמנות להשקיע בפרויקט אנרג'י פארק חדרה חד 1300 שהוא נדל"ן מסחרי, היא כדאית בהרבה יותר מכל השקעה נדל"נית אחרת בעיר חדרה, שכן התשואה האפשרית של נדל”ן עסקי גבוהה יותר מאשר הנדל”ן הפרטי – האפשרות היא לתשואה של כ-8-10% בשנה, כשלהבדיל בנדל”ן למגורים התשואה השנתית עומדת לרוב על 3-5%.

כמו כן, ברוב המכריע של המקרים, אנשים אשר שוכרים נדל"ן למטרות עסקיות (דהיינו, נדל"ן מסחרי) יבקשו חוזה ארוך טווח, לעומת שוכרים בדירות מגורים. כך שפרט לפוטנציאל התשואה הגבוה בהשוואה לנדל"ן מגורים, השקעה בנדל"ן מסחרי מאופיינת גם ביתרון שחוסך מכם את החיפוש אחר שוכרים חדשים אחת לשנה, ומאפשר לכם ליהנות מתשואה מוצלחת אשר משולבת ביציבות כלכלית.

הצלחתם לסקרן אותי, ישנם עוד פרטים על פרויקט אנרג'י פארק חדרה חד/1300 שחשוב שאדע?

בהחלט 😊 בימים אלו ממש, מקדמת עיריית חדרה תוכנית להכפלת זכויות הקרקע לשימושים מעורבים במתחם אנרגי פארק בחדרה, כלומר, רכישת נדל"ן מסחרי במתחם אנרג'י פארק, צפויה להקנות לרוכשים זכויות בניה נוספות אשר יגדילו את רווחי ההשקעה. עוד חשוב לציין כי נכון להיום הקרקע מופשרת וזמינה לבניה.

יתרון נוסף ומהותי הוא, שעיריית חדרה והחברה הכלכלית יצרו תמריצים שונים כדי לעודד יזמות בעיר- דוגמת מסלול ירוק לקידום התכנון, ארנונה חוזרת שמיועדת לניהול ואחזקה של פארק אנרג'י חדרה, שירותים נרחבים שיוענקו לעסקים ממנהלת המתחם והקמת מרכז הכשרה והשמה לעובדים מענף האנרגיה.

כך שלאור העובדה שזהו מתחם שממוקם במרכז הארץ, על כביש החוף, בצמידות לרכבת ושמכיל דרכי גישה ונגישות חדישים, מסתמן כי זוהי סביבת מגורים ותעסוקה ייחודית, שפורצת דרך בכל הקשור לעירוב שימושים שנכון הן עבור היזמים ובעלי הקרקעות והן עבור הדיירים והסוחרים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

פרויקטים נוספים:

אנרג'י פארק חדרה

תוכנית חד\1300, מגרש 1002

לקראת קבלת היתר
מכירה מוקדמת

פארק הייטק אשדוד

מגרש 003F

לקראת קבלת היתר
שווק בהצלחה

חדרה רובע הים

תוכנית חד\2020

בתיכנון
יחידות אחרונות

קדמת ביאליק

תוכנית ק/428

בתיכנון
יחידות אחרונות

יצירת קשר מהירה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמך קשר בהקדם

חייגו עכשיו:

דילוג לתוכן