אבן יהודה

מכירה מוקדמת

מספר תוכנית 457-0497610

עיר

אבן יהודה

סטטוס תיכנוני

הופקדה תכנית מתאר בתנאים

משך הפרויקט משוער

4-5 שנים

רווח שנתי משוער

רווח שנתי משוער - 25%-30%

מלאו את הפרטים וקבלו מידע מקיף על הפרויקט:


  ניווט מהיר

  לאחרונה הופקדה תכנית מתאר לפרויקט אבן יהודה במסגרתה ייבנו בכניסה הדרומית ליישוב את מתחם 9 שתוכנן כמתחם עירוב שימושים באבן יהודה ובו ייבנו מאות דירות קטנות לצד מסחר ומשרדים. הפרויקט ייבנה בסמיכות לקניון דרורים ותחנת הרכבת בית יהושוע.

  מודל מוכח להצלחה: עירוב שימושים עם פוטנציאל של 150% רווח בשווי הקרקע

  כבר מעל לעשור אנחנו בקבוצת בונים נדל”ן בוחרים בפרויקטים עם מאפיין ברור – סמיכות למערכות הסעת המונים, כיוון שאנחנו מבינים את החשיבות והיתרונות מאחורי פרט זה. פרויקט עירוב השימושים של אבן יהודה נשען גם הוא על המודל הייחודי שלנו כאשר שני היתרונות הבולטים שלו הם וודאות תכנונית גבוהה ופוטנציאל רווח עצום. לא כל קרקע היא קרקע אידיאלית עבור עירוב שימושים והיא מצריכה אזור מתפתח, קרבה להסעת המונים ועיר/יישוב שהמדינה משקיעה בו – אבן יהודה, שנמצאת בתנופת פיתוח משמעותית, עונה על כל אלה.

  מדובר בקרקע פרטית במיקום מרכזי בשרון, בו מחיר הקרקע ילך ויגדל ככל שהפרויקט יתקדם ולכן היתרון המשמעותי בהשקעה ברכישה בשלב ראשוני טמון במחירים האטרקטיביים ובהון העצמי הנמוך שדרוש להשקעה בפרויקט.

  פרויקט אבן יהודה, שיכלול מתחם עירוב שימושים, הכולל דירות קטנות לצד מסחר ומשרדים וחניון חנה וסע, מציע הזדמנות להשקעה בטוחה בדירות קטנות בגודל של 50-80 מ”ר ופוטנציאל רווח של 150% בשווי הקרקע בתקופה של 5 שנים. מדובר בהזדמנות חד פעמית להגיע לדירה בחצי מחיר עם נתונים מרשימים של 6% תשואה למגורים, 6,000 ₪ שכירות חודשית משוערת וכ- 1,000,000 ₪ רווח מהמכירה עצמה.

  מתחם עירוב השימושים החדש באבן יהודה, מתחם 9, ייבנה במיקום אסטרטגי בכניסה הדרומית ליישוב, בקרבת קניון דרורים, ובמסיכות לעורקי תחבורה ראשיים, תחנת הרכבת בית יהושוע ושני כבישים מרכזיים 4 ו-553 ובנוסף במרחק רבע שעה נסיעה בלבד מחוף פולג. כמו כן, בעתיד ייבנה בקרבת מקום מטרו, אליו יהיה ניתן להגיע באמצעות השאטלים שייצאו מחניון חנה וסע השייך למתחם ומטרתו לעזור בהתמודדות עם מצוקת החנייה.

  פרויקט ICON אבן יהודה פרויקט ICON אבן יהודה

  בזכות תנופת הפיתוח: הקרקעות באבן יהודה הן בין הקרקעות המבוקשות בישראל

  אזור השרון הוא בין האזורים היוקרתיים ביותר בישראל ואם יש מקום שנהנה מעליית ערך בממדים מטורפים הוא אבן יהודה. תכנית המתאר שפורסמה לאחרונה צופה כי מספר התושבים בעיר, שכיום עומד על 14,200 תושבים, צפוי להגיע ל-46,900 – כלומר לשלש את עצמו. בעקבות הגידול באוכלוסייה, למועצה יש אינטרס עצום לקדם את בנייתו של מתחם עירוב השימושים שיניב עבורה הכנסה מארנונה ויוסיף דירות חדשות. מתחם זה מהווה השקעה מנצחת הן עבור יזמים שירוויחו שכירות גבוהה ותשואה מרשימה בעת המכירה והן עבור צעירים בעלי תקציב נמוך שמעוניינים להתגורר בקרבת מקום העבודה.

  לא בכדי אבן יהודה מכונה ה”סביון של השרון” – היא מדורגת בחתך סוציו אקונומי גבוה ובעצם מדובר בפנינת נדל”ן מתהווה, אפילו בית הספר האמריקאי מכפר שמריהו עבר אליה. המרכז החדש צפוי למשוך אל היישוב אנשי הייטק וצעירים רבים, כך שמאות יחידות הדיור הקטנות צפויות להיחטף במהרה. אגב, השווי העתידי המשוער שלהן עומד על כ- 2.3 מיליון ₪, אשר מאפשר רווח של 150% עוד טרם הבנייה.

  התוכנית מציעה הגדלה של פוטנציאל המגורים באבן יהודה ע”י תוספת של 4,120 יחידות דיור חדשות מעבר למצב הקיים והמאושר • בנוסף כוללת התוכנית את שיפור מערך התחבורה ביישוב.

  עירוב השימושים – אי אפשר להתווכח עם ההצלחה

  גישת עירוב השימושים, אשר בה דוגלת קבוצת בונים נדל”ן, טומנת בחובה יתרונות רבים ולא בכדי כבשה את ישראל. היא מאפשרת לנצל את השטח עד תום ומהווה כלי מדהים לתכנון עירוני נכון. העובדה שבקרקע משולבים מספר שימושים מעלה את ערך הנדל”ן אבל לא רק – מדובר בפרויקטים המקדמים את נושא הקיימות בגלל שהם מעודדים שימוש בתחבורה ציבורית או הליכה רגלית עבור מי שמתגורר במתחם וגם עובד בו.

  בימים בהם הביקוש לדירות מגורים הולך וגובר, פרויקטים שמעלים את ההיצע ומציעים גם מקומות תעסוקה הם יותר ממבורכים כך שללא ספק מתחמי עירוב השימושים הם הדבר הבא בתחום הנדל”ן. אין ספק שזו הזדמנות יוצאת דופן עבור האוכלוסייה הצעירה יותר לרכוש דירות באמצעות תקציב נמוך יחסית וגם לגור ליד העבודה בסביבה מגובשת.

  מדוע כדאי להשקיע בפרויקט?

  • השקעה בטוחה
  • תב”ע מאושרת בתהליך שינוי ייעוד
  • מיקום אסטרטגי בדרום הישוב
  • קרבה לכביש 4 ותחנת הרכבת בית יהושוע
  • קרבה לקניון דרורים ומרחק נסיעה מחוף פולג
  • מספר התושבים צפוי לשלש את עצמו
  • ליווי אישי וצמוד
  • פוטנציאל רווח של 150% בשווי הקרקע
  • חסכון של כ -50% בשווי הדירה
  • קרקע פרטית
  • מכירה מוקדמת במחירים אטרקטיביים
  • הסכם שיתוף בשלמות על כל החלקה

  נגישות מקסימלית לתחבורה ציבורית

  אנו מלווים אתכם באופן אישי לאורך כל הדרך,

  משיחת הטלפון הראשונה, ועד לקבלת המפתח.

  בביטחון, ביושרה, בהצלחה!

  הצטרפו להשקעה בפרויקט אבן יהודה

  מטרת הפרויקט הינה לבנות שטחי מגורים, מסחר ומשרדים על שטח של 10 דונם, בסמיכות למתחם התחבורה החדש של אבן יהודה, בסמיכות לכביש 4.
  תמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.
  הקרקע אינה זמינה לבניה

  מלאו את הפרטים וקבלו מידע מקיף על הפרויקט:


   פרויקטים נוספים:

   פרויקט טוסקנה

   תוכנית חפ' 2000

   פארק עסקים מת”מ 2

   תוכנית חפ' 1704 ג'

   מכירה מוקדמת

   אבן יהודה

   מספר תוכנית 457-0497610

   מכירה מוקדמת

   ICON מתחם התחנה בנימינה

   תוכנית 353-0581801, מתחם 10

   מכירה מוקדמת

   אנרג’י פארק חדרה

   תוכנית חד\1300, מגרש 1002

   מאושר מתארית
   פריסייל

   קדמת ביאליק

   תוכנית ק/428

   בתיכנון
   פריסייל