השקעה בקרקע בחדרה – הזדמנות מדהימה למשקיעים

בשנים האחרונות משקיעים רבים מבינים שכדי להשקיע בצורה חכמה, חשוב להשקיע בערים עם תוכנית מתאר ורצון של העירייה לפיתוח העיר. חדרה הפכה בשנים האחרונות לאחת הערים המבוקשות ביותר להשקעה ומציעה מגוון פרויקטים יוקרתיים במחירים נוחים. כדי לקבל את המידע החשוב ביותר על השקעה בחדרה הכנו לכם את הנקודות החשובות ביותר שיגרמו לכם להבין קצת יותר על האפשרויות להשקעה בחדרה.
כאשר מדובר על קרקע להשקעה בחדרה, חשוב להבין שיש מספר אפשרויות שונות להשקעה בקרקע. פרויקטים כמו עיר ימים חדרה שהפכה בשנים האחרונות לאחד הקרקעות החמות ביותר להשקעה. בנוסף לכך פרויקטים נוספים כמו אנרג'י פארק חדרה הכולל מתחם המשלב מסחר, משרדים ומגורים מושך משקיעים רבים להשקיע בעיר.

מה חשוב לבדוק לגבי השקעה בקרקע בחדרה?

בשביל לקבל את ההשקעה הטובה ביותר חשוב להבין לא רק על הפרויקט בו אתם רוצים להשקיע אלא לבדוק לגבי המצב התכנוני של הקרקע. חשוב להבין מה סוג ההשקעה אותה אתם רוצים לבצע כדי להיות בטוחים שאתם מבצעים השקעה המתאימה לכם. הסיבה לכך היא שיש קרקעות מצוינות להשקעה אבל לפי הסטטוס התכנוני שלהם מדובר על השקעות לטווח ארוך יותר שלא מתאימות לכל אחד. חשוב שתגדירו כבר בשלה הראשון מה בדיוק ההשקעה שאתם מחפשים ולפי סוג ההשקעה תבחרו את הקרקע המתאימה עבורכם.

סוגי קרקעות להשקעה

כאשר אתם רוצים להשקיע בקרקע חשוב להבין מה בדיוק סוג הקרקע בה אתם רוצים להשקיע ומה התקציב שלכם. הסיבה לכך שחלק מהאנשים לא מבינים מה הבדל בין סוגי הקרקעות ולכן רוכשים קרקע חקלאית ללא שום הליך תכנוני במחירים נמוכים. במקרים מסוימים השקעה מסוג זו יכולה להיות לא חכמה כי מדובר על קרקע שהיא אינה מאושרת לבניה. אם אתם רוצים לממש את העסקה תוך זמן קצר יחסית חשוב לבדוק על קרקעות מופשרות שייתנו לכם את האפשרות לייצר רווח משמעותי על הקרקע תוך זמן קצר.

1. קרקע חלקאית בחדרה

אם אתם לא מבינים בסוגי הקרקעות להשקעה לרוב מומלץ להתרחק מקרקעות חקלאיות. הסיבהלכך היא שבמקרים מסוימים החברה המשווקת יכולה להציג לכם שיש תוכניות להפשרת הקרקע. גם אם מדובר על תוכנית אמיתית מדובר על תהליך מורכב וארוך לכן חשוב לבדוק את הנתונים האלו עם אנשי מקצוע.
עם זאת חשוב להבין שמדובר על קרקע חקלאית המחירים יכולים להיות זולים בצורה משמעותית ולכן אם אתם מחפשים השקעה שיכולה להניב לכם תשואה גבוהה זו אפשרות שצריך לבדוק. חשוב לוודא לגבי מה התוכניות של הקרקע ואם היא הולכת להיות מופשרת בקרוב. בכל בדיקה של קרקע להשקעה אפשר גם לבדוק עם מומחה חיצוני שאיננו קשור לחברה כדי לקבל מידע על הקרקע.

2. קרקע מאושרת לבנייה

כאשר אתם רוצים להשקיע בקרקע שמאושרת לבניה יש לכם את האפשרות לייצר רווח משמעותי ברגע שהיא תהיה זמינה לבנייה. גם כאן חשוב מאוד לבדוק לגבי המצב התכנוני של הקרקע, כי בחלק מהמקרים אמנם הקרקע מאושרת לבניה אבל מדובר על תהליך שיכול לקחת זמן. מכיוון שיש סיבות רבות שיכולות לגרום לבנייה להתעכב לכן חשוב לקבל את המידע על מה בדיוק מתוכנן עם הקרקע ומה הסטטוס התכנוני שלה.

הפרויקטים הטובים ביותר להשקעה בחדרה:

עיר ימים חדרה

אם אתם מחפשים קרקע להשקעה בחדרה כנראה כבר שמעתם על פרויקט עיר ימים חדרה. הפרויקט מתוכנן להוסיף לעיר חדרה עוד 10,000 יח"ד חדשות. הפרויקט ממוקם בקרבה לחוף הים של חדרה הוא בסטטוס תכנוני מתקדם והקרקע הולכת להיות מאושרת לבניה בקרוב.
עיר ימים חדרה הוא אחד היעדים הראשונים של עיריית חדרה ולכן הביקוש גם בהתאם. מעבר להשקעה בחדרה הפרויקט הפך להיות אחד הפרויקטים הגדולים והמבוקשים ביותר.
הפרויקט התחיל להתקדם בצורה יוצאת דופן לאחר דחיפה של עיריית חדרה ולכן צפויים להתחיל פיתוח של הקרקע כבר בעוד 4-5 שנים. כמובן הנתונים האלו יכולים להשתנות והם תלויים במספר גורמים שונים אבל ללא ספק מדובר על השקעה טובה. כאשר רוצים להבין עוד על הכוח של המתחם אפשר לראות שמתוכנן במתחם לא רק מגורים אלא מתחם המשלב גם משרדים ומסחר והולך לאפשר למשקיעים לייצר רווח משמעותי על הקרקע.

קבלו מידע נוסף על עיר ימים חדרה

אנרג'י פארק חדרה

אם עדיין לא שמעתם על אנרג'י פארק חדרה זה הזמן שלכם להתחיל לבדוק את העניין קצת יותר לעומק. מדובר על פארק הייטק יוקרתי אשר הולך לשלב בין מסחר, מגורים ומשרדים באותו המתחם. היתרון הגדול של הפרויקט אותו מקדמת העירייה היא הגדלת הזכויות במתחם אשר מתוכננות לגדול מ 750,000 מ"ר ל 1.5 מיליון מ"ר. את הפרויקט מקדמת עיריית חדרה עם היזמים השונים במתחם ורוצה לייצר מתחם של עירוב שימושים הכולל אפשרות של משרדים ומגורים, מה שהולך לאפשר את פעילות המתחם גם בשעות הערב.
הקרקע זמינה ומאושרת לבנייה באופן מיידי ולכן הבנייה יכולה להתחיל כבר בשנתיים הקרובות כאשר היזמים מחכים לאישור הסופי של העירייה להגדלת הזכויות.

קבלו מידע נוסף על אנרג'י פארק חדרה

רוצים לקבל עוד מידע על השקעה בחדרה?

צרו איתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את כל המידע על השקעה בחדרה כדי לבדוק מה האפשרויות השונות שלכם. תוכלו לקבל מידע על הפרויקטים השונים ולהבין מה חשוב לדעת לפני שמבצעים את ההשקעה כדי להשקיע בצורה נכונה ובעיקר לקבל את המידע החשוב ביותר.
חדרה היא אחת מהערים המאפשרות לבצע השקעה מדהימה בקרקע ומאפשרת לבצע השקעה במחירים נוחים ובמיקום מרכזי. בנוסף אפשרות של פיתוח של העיר ושל פארק ההייטק. עכשיו זה הזמן לעשות להבין קצת יותר על הפרויקטים השונים ולקבל מידע על ההשקעות הטובות ביותר.

צרו איתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את המידע על השקעה בחדרה.