שיטת שלושת השלבים

איתור

1

התאמה

2

ליווי

3

בשוק הנדל”ן הנוכחי יש מגוון אלטרנטיבות להשקעה ומספר אופנים לבחון ולנהל עסקאות אלו.

לאחר עשור של פעילות וניסיון של למעלה מאלף לקוחות פיתחה החברה למימוש קרקעות שיטת עבודה המסננת בקפידה את סוגי הקרקעות, מצמצמת את מרכיבי הסיכון ומוודאת כי ההשקעה תישא פרי בהסתברות גבוהה ותהפוך לכדאית – הן מבחינת רווח כספי והן מבחינת אפשרות מימוש זכויות המגורים והזכויות המסחריות.

אלפי לקוחות לא טועים – הכירו את שיטת שלושת השלבים למימוש קרקע חקלאית.

איתור

איתור הקרקעות הוא השלב הראשון בהליך שיטת שלושת השלבים.

הקו המנחה את פעילות החברה הוא השקעה מופחתת סיכונים, ועל כן אנו מקפידים לאתר אך ורק קרקעות בעלות מרכיב סיכון מופחת בהתאם לקריטריונים הבאים:

1.קרקעות פרטיות בלבד. איננו עוסקים בקרקעות מנהל (חכירה מהמדינה).

2. קרקעות הנמצאות בשלבי הפשרה או לאחר הפשרה הנמצאות במסגרת תכניות מתאר ארציות ומקומיות לשינוי ייעוד וכאלו שהרשות המקומית מקדמת באופן ממשי את הפשרתן. איננו עוסקים בקרקעות המקודמות בידי יזמים פרטיים ומשרדי עו”ד הפועלים מול ועדות מקומיות.

3. קרקעות באזורי ביקוש בלבד בעיקר באזור השרון ומרכז הארץ – חדרה עד גדרה.

התאמה

לאחר איתורה של הקרקע נבחנת התאמתה להמשך התהליך.

אנו מכירים היטב את לקוחותינו, מבינים את הצרכים ואת המגבלות שלהם – ויודעים כי מטרתם היא לא להעז ולהמר, אלא להגשים את חלום מימוש הקרקע כמוצר פיננסי וסחיר המניב תשואות שנתיות או כמוצר למימוש דירה וזכויות מסחריות.

אנו בוחנים את כל מאפייני העסקה – שווי הקרקע, מיקומה הגאוגרפי, המגבלות ההנדסיות, זמן ההפשרה הצפוי, זכויות הבנייה וכיו”ב – ומתאימים את העסקה בהתאם לצרכי הלקוח.

במסגרת זו אנו מקפידים – ומצליחים לעמוד בכך כבר שנים רבות – לשווק ללקוחותינו נכסים איכותיים במחירים שפויים, והודות לכך ניתן לראות לקוחות רבים הפטורים מהצורך במימון בנקאי ראשוני ויכולים ‘לצאת לדרך’ בעזרת ההון העצמי העומד לרשותם.

ליווי

השלב השלישי בתהליך הוא שלב מתמשך. אנו מקפידים ללוות את לקוחותינו, להיות לצדם ולספק להם מענה מקיף – לרבות בהיבטים הפיננסיים הנלווים ובסוגיות משפטיות הצצות במהלך הפרויקט.

הקשר עם לקוחות החברה אינו מסתיים עם השלמת רכישת הקרקע. גם לאחר מכן אנו ממשיכים לספק להם ליווי מקצועי ומגוון כלים שהוכיחו את עצמם לאורך השנים, דוגמת הסכם שיתוף השומר על האינטרסים של חברי הקבוצה ומונע עיכובים מיותרים בהלכי קידום הפרויקט והבנייה בפועל עדכון לגבי מצב הקרקע וסטטוס הליך ההפשרה, סיוע במכירת ומימוש הנכס מטעמם בכל שלב ושלב, יעוץ התאגדות בעלי הקרקע לקראת הפשרה, התנהלות מול הרשויות המקומיות, כינוס ועדכון חברי הקבוצה בטרם ההגרלות, ייעוץ בתהליך ההגרלות לאחר שינוי ייעוד הקרקע, בחינת הגדלת תא השטח שברשות הלקוחות על מנת להיכנס להגרלה לדירות מיוחדות (פנטהאוז, דופלקס, דירות גן) אשר יכול ליצור רווח הון פוטנציאלי של מאות אלפי שקלים.